![REAL LIFE HEROES AWARD 2020](https://assets.vario.com.gr/media/2021/02/mairi-georgoydaki_vario.png)
16/12/20
REAL LIFE HEROES AWARD 2020
Το Ελληνικό Ινστιτούτο Εξυπηρέτησης Πελατών απένειμε στη συνάδελφό μας Μαίρη Γεωργουδάκη το ειδικό βραβείο "REAL LIFE HEROES AWARD 2020". Σε μία δύσκολη χρονιά γεμάτη προκλήσεις, η Μαίρη, απέδειξε ότι η εξυπηρέτηση του σκοπού του πελάτη είναι η μόνη προτεραιότητα για την οικογένεια της VARIO. Μαίρη σε ευχαριστούμε γιατί μας κάνεις υπερήφανους που είσαι μέλος της ομάδας μας!